Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Коли День святого Патрика 2021

День святого Патрика – одне із найвідоміших ірландських свят. Щоб відзначати цей день, не обов’язково бути ірландцем – свято вже понад дев’ять століть є у католицькому календарі.

Коли День святого Патрика 2021

День святого Патрика 2021 традиційно припадає на 17 березня.

Цього дня в усіх країнах, де проживає велика ірландська діаспора, проходять святкові зустрічі та паради. Однак через пандемію коронавірусу жодних масових заходів в Ірландії не планується.

День святого Патрика в Україні відзначають на знак пошани до ірландської культури.

Зважаючи на давню історію Дня святого Патрика, свято поступово втрачало релігійну основу та ставало більш масовим і популярним.

Довгий час Ірландія закривала усі бари та паби, оскільки свято вважався виключно релігійним.

У наш час церква, незважаючи на піст, що завжди припадає на День святого Патрика, скасовує будь-які заборони на їжу та алкоголь.

Цього дня потрібно вдягати та взувати все зелене, а також прикріплювати головний символ Ірландії – зелену конюшину або трилисник.

Місячний календар на березень 2021

У повному місячному календарі на березень 2021 Факти ICTV зібрали головні поради та підказки на кожен день, щоб вам завжди таланило.

Перший місяць весни принесе зміни у фінансовому становищі багатьох із нас. Чи будуть ці зміни позитивними – залежить від нас самих.

Календар допоможе завчасно дізнатися про сприятливі та негативні дні місяця.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-02 16:16:17