Україна і світ

Колектив “112 Україна” вітає члена міжнародної редакційної ради каналу Нейтана Гілла з переобранням до Європарламенту

Колектив "112 Україна" вітає члена міжнародної редакційної ради каналу Нейтана Гілла з переобранням до Європарламенту

Джерело: 112.ua

Колектив каналу “112 Україна” вітає члена міжнародної редакційної ради каналу Нейтана Гілла з переобранням до Європейського парламенту.

Brexit Party, яку представляє пан Гілл, здобула абсолютну перемогу на виборах у Великій Британії, здобувши рекордних 29 мандатів депутатів Європарламенту. Це найкращий результат серед усіх європейських партій.

Сподіваємось, що Нейтан Гілл і надалі допомагатиме нашому телеканалу в боротьбі за свободу слова та впровадження високих європейських стандартів на вітчизняному телебаченні.

Колектив "112 Україна" вітає члена міжнародної редакційної ради каналу Нейтана Гілла з переобранням до Європарламенту

Нейтан Гілл став співавтором переданих президенту Європейського парламенту Антоніо Таяні листів, підписаних сотнями співробітників телеканалів “112 Україна” і NewsOne з проханням про захист свободи слова в нашій країні.

Нагадаємо, телеканали “112 Україна” і NewsOne створили міжнародну редакційну раду, про що було оголошено 13 лютого в Страсбурзі в будівлі Європарламенту.

До редакційної ради “112 Україна” увійшло 6 осіб, троє з яких є представниками менеджменту телеканалу “112 Україна“: генеральний директор Єгор Бенкендорф, генеральний продюсер Артем Марчевський, і журналіст-міжнародник Олег Волошин. Також до складу увійшли представники власника телеканалу Тараса Козака, а саме три євродепутати: Нейтан Гілл, Арне Геріке і Девід Коберн.

Телеканал “112 Україна” – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення в листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 та через супутник AMOS-3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор – Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер – Артем Марчевський.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua