Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кличко оцінив, чи можна вже повернутися до Києва


Кличко оцінив, чи можна вже повернутися до Києва

Мер Києва Віталій Кличко більше не закликає киян почекати із поверненням до української столиці.

– Ми не можемо заборонити повертатися (до Києва, – Ред.). Ми можемо лише рекомендувати. На сьогодні кожен, хто повертається до Києва, повинен розуміти, що місто не може поки що бути безпечним. Ми не можемо гарантувати, що будь-якої миті не пролунає повітряна тривога. Ми не можемо гарантувати, що ракети орків не можуть потрапити до будь-якого будинку і гарантувати 100% безпеки, – зазначив він.

Також мер попередив тих, хто вирішив повертатися, що у місті залишається велика кількість блокпостів.

– Просування містом дещо обмежене. Цивільний транспорт працює не в повному обсязі в передмісті та самому Києві. Багато місць заміновано, є випадки підриву мирних мешканців. Всі ці речі потрібно знати і при поверненні дотримуватися правил безпеки. На сьогоднішній день до Києва повернулося вже ⅔ людей. У деяких місцях знову з’явилися затори. Київ потроху повертається до нормального життя, але не можна забувати, що ми живемо в умовах воєнного стану, – сказав Кличко.

Він уточнив, що ППО Києва було посилено останнім часом, але гарантувати повну безпеку влада поки що не може.

За його словами, ситуація з паливом поки що залишається напруженою, але її планують вирішити.

Віталій Кличко також розповів, що у Києві внаслідок російської агресії вже пошкоджено 390 будівель, 222 багатоквартирні будинки, 20 з яких можуть бути відновлені насамперед.

– Наше завдання – щоб до кінця літа кожен із мешканців мав можливість заїхати до своїх квартир. Великий обсяг робіт місто робить власним коштом, – стверджує мер.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-10 20:22:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин