Україна і світ

Кличко: Ті, кому хочеться прибрати до рук Київ, не шкодують грошей, щоб облити мене брудом у ЗМІ

Кличко: Ті, кому хочеться прибрати до рук Київ, не шкодують грошей, щоб облити мене брудом у ЗМІ

Співробітники одного з українських загальнонаціональних каналів почали знімати “дуже страшне кіно” – черговий маніпулятивний і помилковий матеріал про Віталія Кличка. Про це сам мер Києва повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Джерело: 112.ua

“Друзі! Дно ще не пробито… За моєю інформацією, “диво-політики” з каналу, постійно товче марення про столичного мера, взялися варганити нове творіння про Кличка. Ну, немає, мабуть, про що розповідати про події та процеси в країні загальнонаціонального каналу”, – писав столичний мер.

За словами мера Києва, журналісти намагаються знайти спікерів, які розкажуть “страшні речі” про нього.

“А чому? Тому Кличко – незалежна політична фігура, а декому дуже хочеться прибрати до рук Київ. Так от, шукають для чергової бруду від одного матюкливого автора цілих кілька десятків спікерів для інтерв’ю. Тягнуться показати “бунт киян проти Кличка”. Героям, зокрема бабусям, обіцяють гроші за гру в цьому “дуже страшному кіно”, – зазначив Віталій Кличко.

Політик підкреслив, що подібні маніпуляції його не лякають і не завадять йому і далі працювати на благо киян.

“Ну давайте! Платіть. Хоча, краще було б заплатити викладачам української мови і хороших манер, щоб навчили деяких новоспечених депутатів культурно говорити і пристойно триматися, як мінімум”, – резюмував Віталій Кличко.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua