Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кличко розповів, у яких випадках застосують змішану систему навчання у школах

Під час брифінгу міський голова Києва Віталій Кличко розповів, що із понеділка, 25 січня, учні столичних шкіл повернуться за парти.

Віталій Кличко

— Усі школи Києва готові до відновлення навчального процесу. У закладах впровадили оновлений санітарний регламент. Місто у повному обсязі забезпечило всі комунальні заклади дезінфікувальними засобами, а також розробило чіткий алгоритм у разі виявлення захворювання у навчальному закладі. Ми підготувалися до початку навчального процесу, – сказав Кличко.

Також Кличко додав, якщо епідемічна ситуація погіршиться, то застосується змішана система навчання.

Це передбачає, що на дистанційне навчання відправлятимуть не всіх школярів, а окремі класи або закриватимуть на карантин окремі школи.

Столичні дитсадки продовжують працювати у звичному режимі. На карантині перебуває лише один дошкільний заклад освіти у Шевченківському районі.

Також через випадки виявлення Covid-19 тимчасово закриті 25 груп у 23 дитячих садочках. Наповненість дітей у дитсадках столиці майже 50%.

Коронавірус у Києві

Станом на 22 січня коронавірус у Києві виявили ще у 507 осіб. За останню добу померли 14 осіб, всього стали жертвами Covid-19 2 260 киян.

Одужали за добу 2 854 людини. Усього коронавірус подолали 55 тис. мешканців столиці.

Фото: КМДА

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-22 12:26:56