Україна і світ

Кличко на зустрічі з Меделін Мун: Потрібно не допустити зняття або пом’якшення санкцій проти Росії

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з президентом парламентської асамблеї НАТО Меделін Мун. У зустрічі також взяла участь голова постійної делегації українського парламенту в Парламентській асамблеї НАТО Оксана Юринець, повідомляє прес-служба столичного мера.

Джерело: 112.ua

Кличко Мун подякував за підтримку України у її боротьбі з агресором і в прагненні зберегти територіальну цілісність і відновити мир в країні.

“Я щиро дякую за вашу роботу, за підтримку нашої країни. Для України дуже важлива допомога наших друзів – усіх, хто хоче бачити нашу країну незалежною, демократичною і європейською, – наголосив Кличко. – Сьогодні Україна протистоїть агресії Росії, яка, цинічно нехтуючи міжнародним правом, відчуває себе безкарною і продовжує руйнувати систему європейської безпеки. Це не можна не враховувати. І треба не допустити зняття або пом’якшення санкцій проти Росії”, – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що, незважаючи на всі зазіхання Росії, в України немає іншої альтернативи і іншого шляху, крім руху в Європу і НАТО.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close