Україна і світ

Кличко дав свідчення НАБУ щодо можливої пропозиції хабара Богдану

Кличко не виключив, що заява може бути наклепом

Джерело: 112.ua

Кличко дав свідчення НАБУ щодо можливої пропозиції хабара Богдану

Мер Києва Віталій Кличко в середу дав свідчення НАБУ в кримінальному провадженні, яке відкрили за його зверненням щодо можливого хабаря керівнику Офісу президента Андрію Богдану. Про це повідомляється на сайті Кличка.

“Подібні висловлювання керівника Офісу Президента підлягають перевірці в рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень. Дивує одне: чому пан Богдан, юрист за фахом, не звернувся одразу до правоохоронних органів, а пішов з “яскравими” заявами на прес-конференцію? Я, як і все суспільство, хочемо знати: якщо таке трапилося насправді, хто звертався, від чийого імені і з якою пропозицією? Прізвища, суми, умови і чи отримала посадова особа неправомірну вигоду”, – заявив Кличко.

Новини за темою: Нинішній склад Кабміну не буде розглядати питання звільнення Кличка

Кличко не виключив, що заява може бути наклепом.  

Раніше повідомлялося, що мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко просив Національне антикорупційне бюро відкрити справу за фактом можливої пропозиції 20 млн доларів в якості хабара голові Офісу президента Андрію Богдану. ЗМІ повідомили, що НАБУ, на вимогу Кличка, відкрило кримінальне провадження.

Новини за темою: Кличко: Не збираюся здаватися та здавати Київ призначеним згори управителям

Як повідомлялося, Богдан заявив, що один з адвокатів “смотрящих” по Києву запропонував йому половину від 40 млн доларів за певну допомогу.

Тим часом Богдан вважає, що 20% депутатів “Слуги народу” будуть брати хабарі.

Джерело: www.112.ua