Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Китай відкрив в’їзд для іноземців, імунізованих китайською вакциною

Китай відновив оформлення віз для іноземців з десятків країн, проте тільки для людей, які імунізовані проти Covid-19 вакциною китайського виробництва.

Китай відкрив в’їзд для іноземців, імунізованих китайською вакциною

Водночас Китай не оформлятиме візи іноземцям, які зробили щеплення вакциною виробництва інших країн, зокрема схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Таким чином в’їзд в Китай доступний зараз декільком країнам. Зокрема громадянам Гонконгу, США, Великої Британії, Індії, Австралії, Іраку, Таїланду, Хорватії, Ізраїлю, Пакистану та Філіппін.

Туристи повинні вакцинуватися двома дозами китайського препарату або отримати перше щеплення не менше ніж за 14 днів до поїздки. Також іноземці повинні надавати негативні тести на Covid-19 та дотримуватися правил карантину в країні.

Нині Китай виробляє п’ять вакцин, схвалених для загального або екстреного використання. Серед них три вакцини поширюють в інші країни за допомогою торгівлі або допомоги.

Вакцина у Китаї

Китай схвалив вакцину проти коронавірусу для екстреного використання, створену на основі клітин яєчників китайського хом’яка.

Вакцину розробила компанія Zhifei Longcom Biopharmaceutical Co. Ltd. У Китаї цей препарат називають одним з найбезпечніших і найефективніших у світі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-17 12:58:33