Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Кисневим обладнанням від Валерія Дубіля користуватимуться в Семенівській громаді ВІДЕО

Кисневим обладнанням від Валерія Дубіля користуватимуться в Семенівській громаді ВІДЕО

Сесія Семенівської міської ради розпочалася з приємної новини.

Соціальна програма Юлії Тимошенко «Здоровя нації» дісталася Семенівської ОТГ. Кисневе обладнання від народного депутата України Валерія Дубіля передали для медичних закладів громади.

Віднині усі сільські амбулаторії та ФАПи будуть забезпечені якісними пульсоксиметрами.

За словами лікарів, в Семенівці пролікували вже більше 4-х сотень людей, хворих на ковід. Наразі пацієнтів менше сотні. Тому підтримка центру первинної медико-санітарної допомоги чотирма новенькими оксигенаторами наразі якнайдоречніше.

Ще один кисневий концентратор розподілили на Семенівську міську лікарню. За його допомогою лікарі зможуть вчасно надавати кисневу підтримку хворим.

Обладнання лікарям передав депутат обласної ради Іван Якуб за дорученням заступника голови ВО «Батьківщина», першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Валерія Дубіля.

Варто зазначити, з ініціативи Валерія Дубіля кисневим обладнання вже забезпечені громади Куликівщини та Прилуччини. Така медична техніка передана також до Городнянської, Тупичівської, Менської, Сновської, Бахмацької та Борзнянської громад.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
06.02.2021