Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кіпр пускатиме вакцинованих від Covid-19 туристів без тесту

Влада Кіпру дозволить туристам, які пройшли вакцинацію проти коронавірусу Covid-19, відвідувати країну без проходження тестування на наявність інфекції.

– Відповідно до представленого міністром транспорту Янісом Каруссосом плану, який набуде чинності 1 березня 2021 року, люди, що пройшли вакцинацію від Covid-19, не будуть зобов’язані надавати сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус після прибуття, – йдеться в документі.

Очікується, що змінений план дій ще більше посилить інтерес авіакомпаній до здійснення додаткових рейсів на Кіпр, поліпшить зв’язок і збільшить пасажиропотік.

Британське видання The Guardian наголошує, що цей захід є доказом того, що життя стане набагато простішим для тих, хто вирішить вакцинуватися.

Кілька компаній заявили про успіхи у розробці вакцини проти коронавірусу, серед них Pfizer і BioNTech, Moderna і AstraZeneca.

Водночас представники Moderna повідомили, що завдяки їхній речовині в організмі людини протягом трьох місяців виробляється потужний імунітет до вірусу.

Україна отримає вакцину від коронавірусу наприкінці першого – на початку другого кварталу 2021 року.

Джерело: Сургиѕ Mail

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-04 19:28:55