Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кількість жертв торнадо у США зросла до 88 осіб

Кількість загиблих внаслідок торнадо та штормів, які накрили вихідними шість штатів США, збільшилося до 88, у тому числі 74 у штаті Кентуккі.

Президент Джо Байден у понеділок увечері оголосив про масштабне лихо в Теннессі та надзвичайну ситуацію в Іллінойсі. Крім того, він видав розпорядження про федеральну допомогу для штатів.

Влада штату Кентуккі заявила, що кількість жертв стихії зараз становить 74 людини, але кількість зростатиме. Вік жертв коливається від 5 місяців до 86 років. Понад 100 людей вважаються зниклими безвісти.

Офіційний представник Національної метеорологічної служби в місті Педука повідомив телеканалу CNN, що руйнівний смерч просувався землею 128 миль (понад 205 км).

Про торнадо також повідомлялося в Арканзасі, Іллінойсі, Міссісіпі, Міссурі та Теннессі, але особливо сильно постраждав Кентуккі.

За даними служби відстеження poweroutage.us, у понеділок вдень у Кентуккі близько 24 000 абонентів все ще залишалися без електрики.

Офіційні особи попередили, що можуть пройти тижні або місяці, перш ніж відновлять роботу райони, що найбільш постраждали.

У п’ятницю ввечері смерч накрив склад Amazon в Едвардсвіллі, штат Іллінойс, тоді щонайменше шести людей.

Раніше повідомлялося, що руйнівний торнадо у Кентуккі забрав життя 83 людей.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-14 11:30:25

Магазин Автозапчастин м.Ніжин