Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кількість українських дітей, які стали біженцями, досягла показників Другої світової війни

В результаті нападу Росії на Україну більше половини дітей країни були змушені покинути свої будинки. Про це сьогодні, 24 березня, заявило дитяче агентство ООН, назвавши це одним з найбільших переміщень дітей з часів Другої світової війни.

За даними ЮНІСЕФ, близько 4,3 млн українських дітей із загальної чисельності дитячого населення в 7,5 млн осіб були переміщені в результаті війни в країні.

У тому числі 1,8 млн дітей знайшли притулок в сусідніх країнах і більше 2,5 млн перебувають у тимчасовому притулку всередині країни.

Спостерігачі ООН в Україні повідомили, що з початку вторгнення Росії 81 дитина була вбита і 104 дитини отримали поранення. Але вони підкреслюють, що їхня оцінка втрат серед цивільного населення є консервативною і що реальні втрати серед цивільного населення будуть набагато вище.

– Це похмура віха, яка може мати довгострокові наслідки для майбутніх поколінь, – заявила у своїй заяві директор ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Вона зазначила, що безпека, благополуччя та доступ до основних послуг дітей знаходяться під загрозою через безперервне жахливе насильство.

Всесвітня організація охорони здоров’я зафіксувала 64 напади на медичні установи в ході конфлікту, заявив в середу її директор Тедрос Адханом Гебрейесус.

За даними ООН, близько 1,4 млн осіб в Україні не мають доступу до безпечної води, 4,6 млн осіб або мають обмежений доступ до води, або перебувають під загрозою відключення. У ньому також повідомляється, що понад 450 тис. дітей віком від 6 до 23 місяців потребують додаткової продовольчої підтримки.

Джерело: Nytimes

дети
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-24 14:21:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин