Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Кількість передач із наркотиками до СІЗО на Чернігівщині зменшилася за 2021 рік удвічі

Кількість передач із наркотиками до СІЗО на Чернігівщині зменшилася за 2021 рік удвічі

Запропоноване прокурорами Чернігівської обласної прокуратури профілактичне рішення допомогло удвічі зменшити кількість випадків виявлення передач із забороненими речовинами (наркотиками) для осіб, які утримуються у виправних установах області. Про це повідомив начальник відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Чернігівської обласної прокуратури Андрій Криворучко.

За його словами, наприкінці 2020 року під час спільної наради із представниками пенітенціарної служби прокурори з метою запобігання потраплянню наркотичних та інших заборонених речовин у місця несвободи внесли пропозицію, яка мала реальний  профілактичний вплив. Зокрема, з початку минулого року працівники виправних  закладів, окрім усного попередження осіб, які передають передачі у СІЗО,  про кримінальну відповідальність, що настає внаслідок передачі до установи заборонених речовин, відповідно до статті 307 КК України, брали у них ще й письмову розписку про ознайомлення з наслідками порушення закону.

«Це нововведення одразу дало результат. Якщо у 2020 році ми зафіксували у Чернігівському СІЗО 20 випадків передачі наркотиків, то у 2021 році їх було вже 9. У Новгород-Сіверському слідчому ізоляторі у 2020 році було виявлено дві подібні передачі, а у 2021-му – жодної», – наголосив Андрій Криворучко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин