Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Кількість хворих на COVID-19 у Чернігові за тиждень збільшилася майже у два рази

Кількість хворих на COVID-19 у Чернігові за тиждень збільшилася майже у два рази

У Чернігові наразі спостерігається збільшення показників захворюваності на COVID-19. Зокрема, кількість людей, що захворіли та тих, кого госпіталізували у лікарні міста, за тиждень збільшилася майже у два рази.

Про це сьогодні, 31 серпня, на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

У період з 23 по 29 серпня на коронавірусну інфекцію захворів 71 чернігівець, одужали – 41, госпіталізували – 42, виписали з лікарень – 24. Кисневої підтримки потребують 20 хворих із числа госпіталізованих, на апаратах штучної вентиляції легень наразі знаходиться 4 людини.

Чернігівська область знаходиться на п’ятому місці за кількістю тих, хто повністю завершив вакцинацію проти COVID-19. А в самому Чернігові першою дозою щепили 43 635 мешканців, другою – 31 401.

Як відомо, цього тижня тимчасові центри масової вакцинації населення у місті працюють ТРЦ «ЦУМ Чернігів» та «Голлівуд», у приміщеннях Деснянської районної ради (проспект Перемоги,141) та в обласній раді (проспект Миру, 43).

Детальніше з графіком роботи можна ознайомитися за посиланням.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.08.2021

Залишити відповідь