Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Кількість аварійних дерев у Ніжині стрімко зменшується!

Аварійне дерево – це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров’я або майна людини і згідно закону має бути ліквідовано в найкоротші терміни. Аварійним також може вважатися об’єкт, ймовірність падіння якого зважаючи зовнішніх природних або НЕ природних факторів досить велика. До таких дерев можна віднести: старі, сухі, трухляві, крихкі або дерева з розколотою кроною, а також з пошкодженням кореневої системи, гілки яких повисли на проводах, дахах і інших об’єктах.

Зранку 4 серпня двома бригадами пильщиків та працівників з благоустрою комунального підприємства “ Виробниче управління комунального господарства ” розпочато роботи з видалення небезпечних дерев по вулиці Коцюбинського, біля житлового будинку №9. Працівниками виконується видалення трьох тополь та двох верб, що вже досить давно заважають мешканцям спокійно та безпечно пересуватись тією ділянкою вищезгаданої вулиці. Крім того, дорогою на узбіччі якої стоять ці дерева, пересувається багато мешканців на автомобілях та велосипедах, бо поруч знаходиться міська зона відпочинку на березі річки Остер, а поруч біля багатоповерхівок граються діти.

При видалені небезпечних велетнів задіяна спеціалізована техніка КП “ВУКГ” – автовишка та автокран, а оперативно прибирати проїзну частину від залишків деревини допомагають екскаватор та вантажна техніка. Для посилення безпеки при виконанні такого роду робіт прилеглу територію з обох сторін огороджено відповідними дорожніми знаками, а стовбур дерева перед спилюванням міцно фіксується за допомогою тросів автокраном. Контроль за якісним та оперативним виконанням робіт з видалення аварійних дерев виконується головним інженером КП “ВУКГ” Сергієм Бакановим.

Роботи тривають.

Unenizh.org.ua
2021-08-04 16:16:03