Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кількість антиукраїнських фейків зростає на тлі ескалації на Донбасі – Данілов

На тлі загострення російської гібридної агресії на Донбасі зросла кількість антиукраїнських фейків і маніпуляцій свідомістю людей. Кремль діє у чіткій відповідності до канонів роботи російських спецслужб в умовах цього загострення.

Кількість антиукраїнських фейків зростає на тлі ескалації на Донбасі – Данілов

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

– Восьмий рік Україна протистоїть гібридній військовій агресії Росії. І ця війна триває не тільки на передовій, але і на інформаційному фронті, – наголосив він.

За словами Данілова, однією з головних цілей РФ в інформаційній війні є українські ЗМІ, експерти, представники громадянського суспільства, загалом, всі ті, хто формує позиції і є лідерами думок.

На його думку, всі антиукраїнські наративи сплановані. Адже вони походять і керуються з російської території. Широко використовується чорна пропаганда, відверті вигадки та брехня.

Також для донесення дезінформації використовують всі можливі засоби комунікації та будь-які знаряддя.

– Увесь цей інформаційний тероризм, інформаційна “пандемія” працює на єдину мету – вплинути на нашу здатність протистояти російській агресії, створити паралельну інформаційну реальність, – додав Данілов.

Секретар РНБО переконаний, що платформою для масового поширення дезінформації дедалі частіше стають не тільки класичні ЗМІ, а й соцмережі та месенджери, де немає ані самоцензури, ані редакційної політики.

Тому Данілов запевнив, що важливим елементом інформаційної держбезпеки є відповідальне ставлення громадян до правдивої інформації.

Загострення на Донбасі

Напередодні спостерігачі ОБСЄ зафіксувала, що . Зокрема, 269 одиниць різного типу озброєння та військової техніки були розміщені на окупованій території з порушеннями.

Практично на всіх полігонах виявили броньовані машини – всього 113 одиниць. Також місія ОБСЄ заявила про перешкоджання роботі з боку бойовиків.

Джерело: Олексій Данілов

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-04-15 15:54:25