Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кіану Рівз благав творців Джона Віка вбити його персонажа

Голівудський актор Кіану Рівз хотів, щоби четверта частина екшену Джон Вік стала останньою для його персонажа. За словам продюсера кінофраншизи Безіла Іваника, Рівз буквально благав команду творців стрічки вбити його героя. Адже усі частини фільму, зняті вслід за першою, виснажували зірку у фізичному та емоційному плані.

– Для нього кожне повернення було дуже важким. Щоразу він казав, що більше не може. Ми з ним погоджувались, а потім залишали герою шанс почати все знову, – зізнався Іваник.

Цікаво, що кілька років тому Рівз заявляв, що гратиме у кінофраншизі, доки його “тримають ноги”. У січні режисер Чад Стагелські розповів, що для картини обрали неоднозначний фінал, хоча спочатку дійсно думали про те, щоби пристати на прохання Рівза.

– Мабуть, доведеться слідувати принципу “ніколи не кажи ніколи”. Я б не став грати у продовженні без Чада. Хоча, як на мене, Джон Вік дійсно мав би знайти спокій, – сказав Кіану Рівз після виходу четвертої глави фільму.

На початку цього літа стало відомо, що пʼята частина бойовика офіційно запущена у виробництво студією Lionsgate. Тож, неодмінно дізнаємося, чи зʼявиться там Кіану Рівз, чи таки його прохання були почуті.

Зараз дивляться

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-19 17:08:53

Магазин Автозапчастин м.Ніжин