Україна і світ

Київський рятувальник відповів на незвичний виклик Василя Ломаченка: відео

Київський рятувальник відповів на незвичний виклик Василя Ломаченка: відео

Чемпіон світу за версією WBO, WBA та The Ring Василь Ломаченко кинув виклик – хто більше стрибків зробить на скакалці за 50 секунд. Назвав його #lomachallenge.

На виклик відповіло чимало як професійних спортсменів (серед них абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, майстер змішаних бойових мистецтв Ті Джей Діллашоу, американський боксер Рой Джонс-молодший).

Та не тільки професійні спортсмени беруть участь у виклику від Василя Ломаченка. На виклик відповів і київський рятувальник Ілля Голубєв. Він за 50 секунд здійснив 122 стрибки. При цьому зробив він це у споряджені, яке важить понад 20 кілограмів.

View this post on Instagram

@illia_olegovich7 – thanks for joining! Бросай вызов всем своим спортивным друзьям! Давай посмотрим на что они способны! #lomachallenge Я сделал свой официальный Loma Jump Rope Challenge и прыгнул 122 за 50 секунд. Интересно, сколько раз Василий Ломаченко прыгнет за 50 секунд? Все участники челленджа увидят результат Василия Ломаченко уже 25 декабря. Присоединяйтесь к челленджу прямо сейчас: www.lomachallenge.com/ru/registration

A post shared by 🥊BE YOUR OWN CHAMPION. LOMA.🥊 (@lomachallenge) on

 

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: