Україна і світ

Київська влада стала пасткою для Кличка, – Лещенко

В часи Януковича Віталій Кличко вважався гідною альтернативою авторитарному лідеру “Партії регіонів”. Але після Революції гідності він припустився кількох політичних помилок.

Таку думку озвучив журналіст Сергій Лещенко у своєму відеоблозі “Чесна політика”. 

“Світова легенда боксу Віталій Кличко за час роботи в київській владі перетворився на типового українського політика, за яким тягнеться шлейф корупційних скандалів. А крісло мера Києва вже почало хитатись під ним”, – пояснив журналіст.

Київська влада стала пасткою для Кличка. Землі, забудови, відсутність управлінського досвіду, необхідність довіряти приставленим заступникам, чужі “смотрящі” на міських потоках – все це перетворило його роботу в Києві на серію скандалів,
– сказав Лещенко. 

За його словами, Кличко був боксером, який пішов у політику після Помаранчевої революції та уособлював собою великі очікування від зміни поколінь на “владному Олімпі”.

“Вважалося, що репутація та зароблені на боксерському рингу мільйони назавжди вбережуть Кличка від корупційних спокус. Але після Революції гідності Кличко припустився кількох політичних помилок”, – зазначив він.

Дивіться повний випуск відеоблогу “Чесна політика” Сергія Лещенка:

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
20.09.2019

Close