Україна і світ

Київська влада підписала договір оренди приміщення кінотеатру “Київ”

Договір підписано з ТОВ “Сінема-Центр”

Джерело: 112.ua

Київська влада підписала договір оренди приміщення кінотеатру "Київ"

Київська влада і ТОВ “Сінема-Центр” підписали договір оренди приміщення кінотеатру “Київ”. Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Володимир Слончак, передає прес-служба КМДА.

“Кінотеатр “Київ” має величезний потенціал. Це – культова споруда у самому центрі міста, яка має як історичну, так і естетичну цінність для столиці. Тому ми очікуємо, що за нового орендаря, з яким вже підписано договір, наш кінотеатр отримає друге дихання, при цьому, звичайно, залишиться зі своїм художнім напрямом”, – зазначив Слончак.

Наголошується, що орендна плата становить 2 млн 119 тис. 253 гривні з ПДВ. Зобов’язання орендаря по сплаті орендної плати забезпечуються у вигляді авансової орендної плати в розмірі не менше ніж орендна плата за два місяці.

“Об’єктом оренди, згідно з договором, є нежитловий будинок загальною площею 7 376,30 кв. м, у тому числі підвал – 649,20 кв. м, цоколь – 1805,9 кв. м, 1 поверх – 2096,7 кв. м, 2 поверх – 1982,90 кв. м, 3 поверх – 841 кв. м”, – йдеться у повідомленні КМДА.

“Тому протягом 30 днів ми плануємо побачити презентацію подальшої роботи кінотеатру нового орендаря – “Сінема-Центр”, – додав Слончак.

Новини за темою: Скандал довкола кінотеатру “Київ”: Що насправді сталося і чи є рішення?

Нагадаємо, в Києві проходив конкурс на оренду приміщення кінотеатру “Київ”. Міська влада спільно з громадськістю прописали умови конкурсу так, що за кінотеатром має бути збережено його фестивальний і арт-хаусний напрямки.

Окрім того, кінотеатр має надавати значну увагу популяризації українського національного кінематографу (який має складати не менше 30% загального репертуару) та здійснювати прем’єрні покази фільмів українського виробництва.

Кінотеатр має продовжити свою роботу у форматі фестивального центру столиці, співпрацюючи з найбільшими міжнародними кінофестивалями, у тому числі КМКФ “Молодість”, DocuDays, КРОК, Одеським міжнародним кінофестивалем та іншими.

Орендар має забезпечити вільний доступ до кінотеатру глядачів з інвалідністю та маломобільних категорій населення, облаштувавши для цього пандуси на сходах та спеціальні вбиральні.

Особливу увага має бути приділено освітнім та дитячим програмам, зокрема, частина заходів має носити благодійний характер, який адресовано незахищеним верствам населення та дітям із багатодітних, малозабезпечених родин тощо.

Орендар має активно співпрацювати з посольствами та культурними центрами країн світу з метою регулярного проведення фестивалів національного кіно цих країн.

Також він має забезпечити публічне обговорення планів роботи кінотеатру та міжнародних програм у ньому протягом 30 днів із моменту підписання договору оренди.

Арендатор має передбачити максимально ефективне використання площ кінотеатру для облаштування там культурно-мистецьких просторів та надання супутніх послуг (офіс кінофестивалю, коворкінг, конференц-зали, семінари та розвивальні програми, попкорн-бар, кафе).

У конкурсі на оренду приміщення кінотеатру “Київ” брали участь: громадська організація “Фонд “Молодість”, ТОВ “Планета Кіно”, ТОВ “Сінема-Центр”, ТОВ “Сантіні Фьюжін”, ЗАТ “Мультиплекс-Холдинг”.

Джерело: www.112.ua