Україна і світ

Київська прокуратура повідомила про підозру трьом підліткам, які безпричинно побили чоловіка

Свої дії підлітки зняли на камеру мобільного телефону

Джерело: 112.ua

Київська прокуратура повідомила про підозру трьом підліткам, які безпричинно побили чоловіка

Київська міська прокуратура №7, 17 липня повідомила про підозру трьом неповнолітнім особам, які нанесли тілесні ушкодження 51-річному чоловікові, якого випадково зустріли на вулиці.

Повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

На території Виноградарського масиву в Подільському районі 18 червня троє неповнолітніх хлопців помітивши у дворі житлового будинку літнього чоловіка, який видався їм бездомним, почали наносити чоловікову удари по різним частинам тіла. На прохання залишити чоловіка в спокої, молоді люди не реагували та продовжували побиття чоловіка.

Новини за темою: В Ірпені двоє підлітків на смерть забили безхатченка

Свої дії підлітки вирішили зняти на камеру мобільного телефону, після чого виклали відео в соціальну мережу, проте невдовзі даним відео зацікавилися правоохоронні органи.

На разі за результатами проведених слідчих дій 17.07.2019 підліткам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 296 КК і ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене групою осіб).

Новини за темою: Убили безхатченка і напали на молоду пару: У Київській обл. затримали трьох неповнолітніх

Нагадаємо, навесні 2019 року один з підозрюваних вже був судимий за скоєння аналогічного кримінального правопорушення, що виразилося в розпиленні на вулиці сльозогінний газу в обличчя літнім жінкам і фіксуванні зазначених дій на камеру мобільного телефону.

Джерело: www.112.ua