Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Керівництво РФ змінило тактику у війні з Україною – Маляр

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила про зміни у тактиці Російської Федерації після того, як російська армія провалилася під час наступу під Києвом.

– Можу сказати, що зараз росіяни змінюють тактику. Коли з самого початку вони планували захопити Київ, то кинули сюди свої елітні військові підрозділи, яких було знищено нашими ЗСУ. Ось тоді були заздалегідь розроблені певний план і стратегія. Наразі вони діють за ситуацією, вивчають та аналізують нашу тактику, шукають слабкі місця, – повідомила вона в інтерв’ю НВ.

Маляр додала, що в цій війні у рашистів поки що була і є перевага за кількістю особового складу та озброєння, у України ж – у стратегії, рівні підготовки військових та інтелектуальному підході.

Заступник міністра зазначила, що саме тому у противника більше втрат.

– З іншого боку, ми не маємо недооцінювати ворога, бо ворог потужний. Сьогодні, як я говорила, ми бачимо іншу тактику, вони підлаштувалися під нас, діють подібним чином. Я нещодавно повернулася зі сходу, була у багатьох польових штабах, можу сказати, що росіяни стали обережнішими, вони почали певні кроки планувати, не просто кількістю беруть, а вишиковують шахівницю. Тому й війна зараз трохи інша, ніж була у перші дні. Зараз вона перейшла у формат такого обміну ходами, – резюмувала Ганна Маляр.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-04 17:44:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин