Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Керівництво області та міста разом із силовиками розповіли про обмеження від введення надзвичайного стану (Брифінг)

У Чернігівській області у зв’язку з продовженням агресивних дій Російської Федерації вводять надзвичайний стан. Про це під час брифінгу в обласній державній адміністрації заявило керівництво області, Чернігова й обласних представництв силових структур.

«Ми просто формалізуємо цим рішенням той стан, у якому зараз перебуває наша країна. В мене тепер є підстави, щоб запроваджувати ті чи інші обмеження», – В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОДА.

Наразі жодних додаткових обмежень немає, але вони можливі. Тобто стан дає таку можливість.

«Найголовніше, що введення надзвичайного стану не передбачає введення комендантської години. Комендантської години не буде», – В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОДА.

Як пояснив керівник області, ввести її можуть за рішенням «окремого штабу», який він сьогодні створить.

Головним же акцентом у виступах усіх спікерів було те, що в нас усе спокійно.

«Все спокійно і в місті, і в області. І в місті, і в області працюють силові структури. І найголовніша моя теза, яку я хочу донести, що паніка – це наш головний внутрішній ворог», – В’ячеслав Чаус, голова Чернігівської ОДА.

Керманич Чернігова у виступі наголосив, що дії сусідньої держави тепер остаточно сфокусували нас на векторі розвитку. Очевидно, європейському.

«Спричинена діями Російської Федерації.  І в цьому є Божа воля. В нас не буде ілюзій стосовно і наших дій, і напрямку подальшого руху України, розвитку України», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Також під час брифінгу керівництво військкомату заявило про підписання Президентом наказу про призов резервістів на військову службу в особливий період. Наказ почав діяти від сьогодні.

«Основні вимоги наказу це призвати резервістів до Збройних сил України до частин у кількості 36 тисяч осіб. Це по всій державі. До частин Національної Гвардії, Державної прикордонної служби по 5 тисяч осіб», – Олег Гончарук, полковник, військовий комісар Чернігівського обласного ТЦК та СП.

Як підсумок наради В’ячеслав Чаус анонсував, що аналогічні брифінги відтепер будуть проходити щодня зранку о 10.00.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.02.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин