Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Керівництво Носівської громади знайшло потенційних інвесторів для створення індустріального парку

Керівництво Носівської громади знайшло потенційних інвесторів для створення індустріального парку

Позиція*

Потенційні інвестори з Китаю зацікавились створенням індустріального парку в Носівській громаді на Чернігівщині. Перемовини з іноземцями провели Носівський міський голова Володимир Ігнатченко («Наш край») та його перший заступник Олександр Яловський. 

Китайські гості мають позитивний досвід такої діяльності у Бразилії, і в Україні, зокрема, на Чернігівщині. Інвестори ознайомилися із запропонованими умовами. Їх зацікавили вирощування та переробка сільськогосподарських культур і розвиток тваринництва та птахівництва.

Команда «Нашого краю» у Носівській громаді працює над пошуком інвесторів, які дадуть поштовх до економічного розвитку території, створенню нових робочих місць, збільшили б надходження до бюджету. Один із важливих кроків – створення індустріального парку.

Для цього Носівська міська рада готова виділити земельну ділянку та виявляти  підтримку потенційним інвесторам. Адже практика створення індустріальних парків в Україні доводить позитивні результати діяльності та економічного розвитку територій. 

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь