Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Керівнику чернігівського підприємства повідомлено про підозру через несплату понад 9 млн грн за користування земельною ділянкою

b81ee6fc7beb8ef351a0eb543942b583f3e4cab4

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру генеральному директору одного з підприємств  м. Чернігова за фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

Встановлено, що керівник фірми, розташованої в обласному центрі, у період з січня по  листопад 2019 року умисно ухилився від сплати податку за користування земельною ділянкою комунальної форми власності загальною площею 82.6 га у сумі 9, 1 млн грн, що призвело до фактичного ненадходження до місцевого бюджету коштів в особливо великих розмірах.

У межах кримінального провадження вживаються заходи, направлені на відшкодування завданої шкоди. Так, до суду направлено клопотання про накладення арешту на майно згаданого підприємства.

Досудове розслідування здійснюється слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Чернігівській області

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

31.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова