Україна і світ

Керівник “Мамахохотала” Грищук в Раді планує займатися питанням освіти

Адже 222-й округ охоплює найбільші університети країни, і тут проживає близько 40 тисяч студентів

Джерело: 112.ua

Керівник "Мамахохотала" Грищук в Раді планує займатися питанням освіти

Керівник гумористичної платформи “Мамахохотала” і переможець по 222-му округу в Києві Роман Грищук заявив, що в Раді планує займатися підвищенням якості освіти. Про це він сказав в ефірі телеканалу “Громадське”.

“Щодо законопроектів і над чим я хочу працювати. Я хочу працювати в комітеті освіти, давайте більш широко, не вдаючись в конкретику, над підвищенням якості вищої освіти”, – заявив Грищук.

І додав, що це цілком логічне рішення, адже 222-й округ охоплює найбільшу кількість студентів – 40 тисяч. Тут знаходяться одні з найбільших університетів країни: КПІ, НАУ, Медичний ім. Богомольця.

Новини за темою: “Опозиційна платформа – За життя”: На 52 окрузі проходять масштабні фальсифікації виборів

Грищук також підкреслив, що оскільки вибори відбулись влітку, явка студентів була 10-15%.

У Солом’янському районі Києва висуванець “Слуги народу” Роман Грищук набрав 40,32% за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій. Найближчий його суперник, самовисуванець Андрієвський набрав 15,46%, представник “Свободи” – 12,88%.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулося голосування на позачергових парламентських виборах. За даними Центрвиборчкому, явка виборців станом на 20:00 неділі склала 49,84%, за опрацьованими даними з усіх 199 округів.

Новини за темою: На окрузі №118 у Львові кандидат від “Голосу” Васильченко перемогла самовисуванця Дубневича

Джерело: www.112.ua