Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кава з корицею у четвер: що говорити

Езотеричний ритуал для привернення фінансового благополуччя вже давно вийшов за межі соціальних мереж. Тому все частіше навіть у приватних розмовах із рідними, друзями чи колегами можна почути, що хтось із них, все ж, практикує ранкові кавування з гіркою кориці. Та чи справді кава з корицею здатна привернути гроші та що потрібно при цьому казати – читайте в матеріалі.

Кава з корицею у четвер: що відомо про цей ритуал

Лікарі все частіше говорять про те, що регулярне вживання кави з корицею очищує та відновлює кровотворні процеси, покращує травлення, таким чином допомагає схудненню, стимулює спалювання жиру. Однак те, чи притягує гроші такий метод самонавіювання – питання. Кориця на думку езотериків є дуже потужною приправою в ритуалах на багатств.

Саме тому багато хто вважає, що кава з корицею щочетверга допоможе примножити фінанси. Однак перекладати усю відповідальність на каву з корицею не варто.

Адже для того, аби у вас все було добре із фінансами, важливо працювати та навчитися правильно розпоряджатися грошима. Тому до таких ритуалів потрібно ставитися із розумом.

Кава з корицею у четвер: що говорити

Слова на привернення грошей потрібно промовляти подумки. Це потрібно говорити в момент, поки кава настоюється. Тричі про себе або вголос необхідно вимовити: Монети золоті між берегами річкою течуть, та в кошель (своє ім’я) грошик за грошиком несуть. Скільки не черпати, все довіку не вичерпати. Як сказано, так відтепер буде.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-01 18:17:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин