Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Католицький Великдень: де та о котрій дивитися богослужіння

17 квітня католики відзначатимуть важливе релігійне свято – Великдень. Це велике християнське свято присвячене воскресінню Ісуса Христа.

Традиційно на Великдень віряни відвідують нічну службу в церквах і святять паски, однак у 2022 році у зв’язку з військовим станом храми не працюватимуть у комендантську годину. Так, дозволяється розпочати Пасхальне богослужіння над опівночі, а вранці у неділю.

Буде транслюватися богослужіння і по телевізору. Розклад трансляцій служб на католицький Великдень і де дивитися – далі в матеріалі.

  • 16 квітня о 16.00 на UA: Культура – ​​трансляція великодньої вілігії із собору святого Олександра у Києві.
  • 17 квітня о 10.00 на регіональних каналах Суспільного мовника – трансляція великодньої святої меси із собору святого Олександра у Києві.
  • 17 квітня об 11.00 на регіональних каналах Суспільного мовника – трансляція великодньої меси із храму святого Івана Павла ІІ.
  • 17 квітня о 13.00 на UA: Культура – ​​трансляція з Ватикану великоднього послання Папи Римського Франциска та благословення Urbi et Orbi.
  • 17 квітня з 10.00 – включення зі служби для християн західного обряду в ефірі національного телемарафону єдиних новин UA разом.

Варто зазначити, що православні християни відзначать Великдень на тиждень пізніше – 24 квітня. Як освятити паску в домашніх умовах – читайте на Фактах ICTV.

храм
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-15 16:59:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин