Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Катання чернігівців на повітряній кулі – непрямий підкуп від «Рідного дому», – ОПОРА

Катання чернігівців на повітряній кулі - непрямий підкуп від «Рідного дому», - ОПОРА

16 жовтня партія «Рідний Дім» катала містян на повітряній кулі, не дивлячись на те, що місто в червоній карантинній зоні вже з 19 жовтня, повідомляє громадянська мережа «ОПОРА».

Вони вважають, що катання на кулі містить ознаки непрямого підкупу виборців та вже звернулись до поліції з відповідною заявою.

Попередня агітація відбувалась на офіційній сторінці партії «Рідний Дім» у мережі Фейсбук, де пропонували підписатись на сторінку партії, зробити репост з хештегом #яголосуюзаріднийдім. Додатково до агітації була надана пропозиція для виборців у виді послуги – піднятися над містом на повітряній кулі, якщо «ти  виконав всі умови репосту та показав його на місті старту повітряної кулі» – центральній площі міста. За інформацією від спостерігачів ОПОРИ, послуга надавалася невідомими особами.

Серед присутніх учасників катання на повітряній кулі правила карантину дотримувалися сумнівно. Соціальної дистанції ніхто не притримується і маски далеко не у всіх присутніх.

Заступник міського голови Олександр Ломако в програмі «Виборчий округ» на Суспільному сказав, що не вбачає катання на кулі підкупом виборців.

«Там немає жодного підкупу виборців. Гроші людям не роздають, вони там катаються собі. Політ на кулі коштує 9000 гривень. За одну годину можуть покататися близько 60 людей – по 4 людини за один раз. Куля працювала 6 годин. Собівартість катання однієї людини склала декілька десятків гривень, що не є підкупом», – каже заступник мера.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.10.2020