Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

КАСКО «50 на 50»: що це, переваги, особливості

КАСКО «50 на 50»: що це, переваги, особливості

Імідж*

Страхування автомобіля буває обов’язковим та добровільним. Перший — це поліс ОСЦПВ, який має бути у кожного автовласника. В разі його відсутності доведеться заплатити штраф. Автоцивілка покриває не всі витрати, пов’язані з аваріями та іншими ушкодженнями авто. Вона виплачує відшкодування лише тому, хто постраждав у ДТП, але якщо при цьому пошкоджена і машина винуватця, то її ремонт йому доведеться сплачувати повністю з власної кишені.

Для більших фінансових гарантій, почуття захищеності й безпеки у будь-яких ситуаціях автовласники обирають добровільне страхування машини. Ця програма називається КАСКО. Вона коштує дорожче ОСЦПВ, але передбачає відшкодування за дуже велику кількість ризиків. Такий договір оформляється за індивідуальними умовами. Водій може додавати різні страхові випадки, які видаються йому найбільш вірогідними.

Що таке КАСКО «50 на 50»

Такий вид добровільного страхування автомобіля ділиться на кілька видів. Варіант «50/50» найбільше сподобається досвідченим водіям. Якщо обрати його, буде чудова можливість заощадити власні кошти, адже річний платіж ділиться на два. При підписанні договору клієнт вносить лише першу частину — половину суми. Другу він вносить у випадку настання страхового випадку.

Докладніше про КАСКО «50 на 50» тут – http://www.tig.com.ua/dlya_vas/straxovanie_transporta/KASKO_50/. Такий поліс передбачає отримання відшкодування фінансових витрат, пов’язаних зі збитками, нанесеними авто в результаті будь-яких подій. Загалом, за умовами КАСКО, стандартними страховими випадками є такі:

– аварія як з вини застрахованої особи, так і ні. Покриваються збитки, пов’язані з будь-якими пошкодженнями, в тому числі коли транспортний засіб повністю знищено, наприклад, внаслідок пожежі. Страховка поширюється також на окремі частини й обладнання автомобіля;

– викрадення. Тут маються на увазі дії, які призвели до протизаконного заволодіння машиною. При настанні такого ризику передбачається отримання виплати, навіть якщо авто ще перебуває у пошуку і на даний момент не знайдено;

– пошкодження через погане дорожнє покриття. Передбачити цей ризик заздалегідь дуже актуально в нашій країні;

– стихійні лиха — бурі, тайфуни, лавини тощо;

– пожежі, вибухи, механічні пошкодження внаслідок контакту зі сторонніми предметами.

КАСКО «50 на 50»: що це, переваги, особливості

КАСКО «50 на 50» має багато конкурентних переваг. По-перше, у разі настання ДТП не має значення, хто саме винен — застрахована особа все одно отримає відшкодування. Дія покриття поширюється на всіх осіб, які керують машиною, а не лише на власника. Виплата призначається, незалежно від того, наскільки зношеними є деталі автомобіля. Список винятків мінімальний — наприклад, немає обмежень у випадку, якщо аварія сталася через грубе порушення правил руху.

Є й інші переваги. Так, якщо протягом року після оформлення КАСКО «50 на 50» страховий випадок не настає, не треба сплачувати другу частину суми. Це прекрасна можливість заощадити кошти. Двічі на рік можна отримувати відшкодування без надання підтверджуючих документів в межах 2% від страхової вартості автомобіля.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь