Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Касету з піснею Джона Леннона продали на аукціоні за $75,5 тис.

Рідкісну касету з інтерв’ю американського співака Джона Леннона і його дружини, художниці Йоко Оно продали на аукціоні.

Ціна лота склала $75,5 тис. Торги пройшли в аукціонному домі Bruun Rasmussen Auctioneers.

Відомо, що касету записали четверо данських школярів ще в 197о році. Тоді Леннон і Оно подорожували Данією. Найцікавіше те, що на цьому записі присутня пісня у виконанні подружжя, яку раніше ніхто не чув – Radio Peace.

– Наш унікальний досвід, а також прагнення наших співробітників організувати продаж запису Джона Леннона ще більше зміцнили статус Bruun Rasmussen як міжнародного аукціонного дому. Нам вдалося привернути увагу преси та клієнтів з усього світу. А ціни на лоти просто вражають, – сказав керівник відділу брендінгу Bruun Rasmussen Алекс Брун.

Крім того, на аукціоні був присутній один із школярів, який брав інтерв’ю – Карстен Гоен. Наразі чоловікові 68 років.

– Я щасливий і здивований високою ціною за цю касету. Зустріч із Джоном Ленноном і Йоко Оно дуже вплинула на наше життя, оскільки ми вважали їх свого роду політичними пророками та символами світу. Я сподіваюся, що новому власникові сподобається слухати нашу розмову, і вона надихатиме його так само, як і нас 50 років тому, – сказав він.

Нагадаємо, що рідкісний запис Джонна Ленона був виставлений на аукціоні в Копенгагені. Тривалість інтерв’ю – 33 хвилини. Варто зазначити, що воно було записано незадовго до того, як гурт The Beatles, де Леннон був лідером, оголосив про припинення своєї творчої діяльності.

Крім того, аукціонний дім очікував отримати від лота $32-50 тис.

Джерело: Bruun Rasmussen Auctioneers

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-29 10:16:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин