Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Картавого блогера», що знущався над безхатьками, примусово лікуватимуть

«Картавого блогера», що знущався над безхатьками, примусово лікуватимуть

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганські дії, що супроводжувалися нанесенням побоїв потерпілим,  із застосуванням пристрою, призначеного для розпилювання сльозоточивого газу, застосуванням вогнепальної зброї).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у вересні 2019 року місцевий мешканець, 1997 року народження, знаходячись на перехресті вулиці Єлецької та проспекту Миру в м. Чернігові, під приводом ймовірного зайняття потерпілими жебрацтвом, знімаючи свої дії на відео, спочатку висловлювався нецензурною лайкою в бік двох потерпілих, потім дістав з кишені своєї куртки пристрій для розпилювання сльозоточивого газу і почав розприскувати ним в обличчя останніх. В подальшому, чоловік наніс менше чотирьох ударів в область тулуба одному з потерпілих. Крім того, з метою залякування потерпілих, місцевий мешканець дістав револьвер та погрожував його застосуванням.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, у вересні 2019 року в нічний час, знаходячись в одному з розважальних закладів м.Чернігова, висловлюючись нецензурною лайкою, знімаючи свої дії на відео, дістав револьвер, та направив його в бік потерпілої, після чого не реагуючи на зауваження потерпілої та інших присутніх осіб, відвів револьвер в сторону від останньої та здійснив два постріли в стелю.

Досудовим розслідуванням встановлено, що кримінальні правопорушення вчинено у стані неосудності, у зв’язку з чим до суду скеровано клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру відносно молодика.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

30.06.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова