Україна і світ

Карл III оголосив сина Вільяма принцом Уельським: перше звернення короля до нації

Король Великої Британії Карл III оголосив сина Вільяма принцом Уельським.

Він виступив зі своїм першим офіційним зверненням до нації як глава держави у п’ятницю, 9 вересня.

– Я пишаюся тим, що зробив його принцом Уельським, країни, чий титул я мав таку велику честь носити протягом усього мого життя і обов’язку, – сказав він.

Карл III висловив упевненість у тому, що нові принц та принцеса Уельські продовжуватимуть надихати населення, а також піднімати у національних розмовах соціальні питання.

Під час промови король згадав і свого молодшого сина разом із дружиною – герцогів Сассекських.

– Я висловлюю свою любов до принца Гаррі та Меган, оскільки вони продовжують будувати своє життя за кордоном, – сказав він.

Також Карл III віддав шану своїй покійній матері королеві Єлизаветі II, яка померла у віці 96 років вчора, 8 вересня. Він зазначив, що королева була “натхненням” та прикладом для нього та його родини.

– Протягом усього свого життя Її Величність Корольова – моя улюблена мати – була джерелом натхнення і прикладом для мене і всієї моєї сім’ї, і ми у великому боргу перед нею, – сказав він.

Карл III пообіцяв підтримувати “конституційні принципи, що лежать в основі нації”, як це робила Єлизавета. Водночас король упевнений, що його життя зміниться, коли він приступить до своїх нових обов’язків монарха.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-09-09 23:20:31

Магазин Автозапчастин м.Ніжин