Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Карантин вихідного дня: Зеленський пропонує покращити програми допомоги бізнесу

Президент України Володимир Зеленський запропонував удосконалити програми допомоги громадянам під час карантину. Таку заяву він озвучив під час селекторної наради 16 листопада.

На думку Зеленського, запровадження карантину вихідного дня – ефективне рішення. Всесвітня організація охорони здоров’я зазначила, що саме на вихідних люди найбільше піддаються зараженням.

– Водночас треба відновити та вдосконалити всі програми економічної допомоги підприємцям, самотнім людям і тим, хто втратив роботу.

Карантин вихідного дня: Зеленський пропонує покращити програми допомоги бізнесу

За статистикою Ради національної безпеки України, завдяки посиленню карантинних обмежень на вихідних між людьми зменшилася кількість контактів.

У містах з кількістю населення понад 100 тис. активність мешканців знизилася у суботу на 18,5%, а в неділю на 27%.

Карантин вихідного дня можуть скасувати

З 14 листопада в Україні діє карантин вихідного дня. Він передбачає посилення заходів безпеки щодо протидії коронавірусу на вихідні. У цей період не можуть працювати заклади громадського харчування, культурні установи, торгові центри тощо.

16 листопада у Верховній Раді зареєстрували проект закону про скасування карантину вихідного дня. Віце-спікер ВР Олена Кондратюк виступила з підтримкою документу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-16 15:22:57