Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Канікули у чернігівських школах можуть початися на тиждень пізніше

Канікули у чернігівських школах можуть початися на тиждень пізніше

Канікули у школах Чернігова можуть розпочатися не з 25 жовтня, а на тиждень пізніше — з 1 листопада. Це запропоновув начальник управління освіти Василь Білогура на сьогоднішній нараді у міськраді.

За його словами, це надасть школярам додатковий час для очного навчання перед локдауном, який, ймовірно, введуть одразу після канікул.

Міський голова Владислав Атрошенко назвав це рішення розумним, але наказав профільному управлінню провести опитування серед батьків з цього приводу, щоб не було обурень. Та оголосити дату канікул не пізніше четверга.

«Це розумне рішення. Якщо через тиждень буде оголошений локдаун, а він буде оголошений одразу після канікул, то у дітей буде можливість ще тиждень очно навчатися. Але треба вивчити думку батьків з цього приводу, щоб не було обурень. Не пізніше четверга треба оголосити дату канікул. Зробіть реальне опитування, щоб ви мали думку батьків хоча б 2 тисяч учнів», — сказав Атрошенко.

Як повідомив Василь Білогура, станом на зараз у Чернігові на самоїзоляції перебувають 16 класів, а по садочках — 3 групи.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.10.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь