Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Кандидат у мери Чернігова Тарасовець не знає, де місто закуповує тролейбуси. До цього не міг назвати вартість проїзду

Кандидат у мери Чернігова Тарасовець не знає, де місто закуповує тролейбуси. До цього не міг назвати вартість проїзду

Треба підтримувати місцевих виробників та розміщувати муніципальне замовлення від міської влади тільки на ці підприємства. З таким майже гаслом звернувся кандидат у міські голови Чернігова від партії «Слуга народу» Юрій Тарасовець зі своєї сторінки у Facebook.

За його словами, у місті є виробництво тролейбусів на «ЗАЗі», а місту потрібні тролейбуси, то навіщо ми закуповуємо їх у Львові чи то у Вінниці?

«У всьому, що купує міська влада треба давати пріоритет Чернігову. Мають бути місцеві конкурси для місцевих виробників», – пише Тарасовець.

Кандидат у мери Чернігова Тарасовець не знає, де місто закуповує тролейбуси. До цього не міг назвати вартість проїзду

Зазначимо, що інформація щодо закупівлі тролейбусів, викладена у пості, дуже далека від істини. Адже вже п'ять років поспіль міська влада закуповує тролейбуси саме у місцевого виробника — Чернігівського автозаводу.

За словами начальника управління транспорту Олександра Рижого, за останні п'ять років були придбані 32 низькопідлогові тролейбуси «Еталон» та «Барвінок». Також найближчим часом закуплять ще п'ять — наразі проходять переговорні процедури. Що стосується львівських тролейбусів, то їх ще закупали за «кучмівських часів» – у 2005-му році. Таких машин в автопарку лише дві. Щодо вінницьких, то їх взагалі немає.

Звичайно, можна припустити, що це просто помилка людей, які ведуть його сторінку у Facebook. Однак і самого Тарасовця вже не раз «ловили» на елементарному незнанні всього того, що стосується Чернігова.

Так, нещодавно у програмі «Зворотній відлік», що виходить на Суспільному, він не зміг правильно відповісти на питання, скільки коштує проїзд у чернігівському тролейбусі та сказав, що вартість квитка 4 гривні 50 копійок. Хоча всі інші кандидати, зокрема Олександр Соколов, Антон Поляков та Вадим Антошин, це знали.

Також він взагалі не знає, хто такий Мстислав Хоробрий – князь, за часів якого Чернігівське князівство досягнуло піку розвитку. І ще Тарасовець не зміг згадати дату першої літописної згадки Чернігова.

Поки ми готували матеріал, пост про тролейбуси зі сторінки Юрія Тарасовця вже хтось видалив.

Фото – зі сторінки Юрія Тарасовця у Facebook.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2020