Україна і світ

Кандидат на посаду прем’єра Великої Британії Майкл Гоув зізнався, що вживав кокаїн

Міністр навколишнього середовища розповів, що вживав заборонений наркотик, коли був молодим журналістом, він про це шкодує і просить не використовувати його помилок проти нього

Джерело: 112.ua

Кандидат на посаду прем'єра Великої Британії Майкл Гоув зізнався, що вживав кокаїн

Кандидат на посаду голови Консервативної партії і прем’єра Великоъ Британії Майкл Гоув зізнався, що в молодості вживав кокаїн, але зараз про це глибоко шкодує. Про це він заявив в інтерв’ю виданню Daily Mail.

“Я вживав наркотики кілька разів на громадських заходах більше 20 років тому. У той час я був молодим журналістом. Це було помилкою. Я озираюся назад і думаю, що краще б я цього не робив”, – сказав Гоув.

Новини за темою: Прем’єр-міністра Великої Британії оберуть 22-28 липня

51-річний чиновник зазначив, що його минулі помилки не повинні використовуватись проти нього.

Новини за темою: Кількість кандидатів на посаду прем’єра Британії зросла до 13

Він зробив своє зізнання перед тим, як книга про нього “Майкл Гоув: Людина в поспіху”, написана політичним журналістом Оуеном Беннеттом, мала побачити світ.

У книзі йдеться, що міністр навколишнього середовища відверто зізнався в тому, що він вживав кокаїн, коли з ним спілкувалися радники під час конкурсу на посаду лідера торі у 2016 році.

Нагадаємо, після того, як Тереза Мей заявила про залишення посту голови Консервативної партії, між чиновниками Великоъ Британії почалася боротьба за цю посаду. Лідер партії торі повинен буде очолити уряд країни.

Джерело: www.112.ua