Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Канада запровадила санкції проти 33 російських оборонних підприємств

Канада узгодила нові санкції проти Російської Федерації через війну в Україні. Вони поширюватимуться на оборонний сектор Росії.

Про це йдеться у новій заяві на сайті уряду. Санкцій запровадили проти 33 російських оборонних підприємств, які причетні до підтримки окупаційних сил у війні в Україні.

– Оскільки світ реагує на жахливі події в Бучі та у всій Україні, ці заходи слугують нагадуванням про те, що Канада буде лідером у притягненні до відповідальності Володимира Путіна та його помічників за їхні кричущі, незаконні та невиправдані дії, – йдеться у повідомленні.

Також у заяві додали, що Канада використовуватиме всі наявні в її розпорядженні інструменти, щоб забезпечити повне розслідування порушень міжнародного права в Україні.

Канада продовжує стежити за ситуацією, координувати дії зі своїми міжнародними партнерами та вивчати варіанти нових заходів у відповідь на дії російського режиму.

Уряд Канади нагадав, що з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого Канада ввела санкції щодо понад 700 фізичних і юридичних осіб з Росії, України та Білорусі.

Канада також повідомила про ситуацію в Україні до Міжнародного кримінального суду (МКС) спільно з іншими державами-членами МКС в результаті численних тверджень про вчинення російськими військами серйозних міжнародних злочинів в Україні, включаючи військові злочини й злочини проти людяності.

Джерело: уряд Канади

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-11 20:58:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин