Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Kalush Orchestra випустили кліп на оновлену версію Stafania

Гурт Kalush Orchestra зробив мікс на знамениту пісню Stefania, з якою музиканти виступлять на міжнародному конкурсі Євробачення 2022. Відео команда зняла у Львові та поділилася роботою в YouTube.


– Kalush Orchestra представить Україну на Євробаченні 2022 року в Турині з піснею Stefania. Вони записали цю версію пісні в Будинку вчених у Львові спеціально для вечірки Eurovision House Party, – повідомляється в описі відео.

На відео можна побачити, що ролик виконаний у чорно-білих кольорах.

Ще 28 квітня Kalush Orchestra вирушили до Турину. Напередодні від’їзду, команда дала прес-конференцію у Львові, де розповіли про підготовку до виступу. Музиканти зізналися, що в умовах війни довго репетирували онлайн. Kalush Orchestra також відвідали кілька країн у Європі – це було необхідно для підтримки України у цей непростий час. Вони відчувають велику відповідальність, адже представлятимуть 10 травня всіх тих, хто їх підтримує.

Шанси на перемогу у Kalush Orchestra дуже реальні – букмекери оцінили ймовірність виграшу музикантів у 41%, хоча раніше таку ймовірність оцінювали у 33%. На другому місці досі тримаються представники Італії Махмуд та Бланко (16%), трійку лідерів замикає Корнелія Джейкобс із Швеції (11%).


Kalush Orchestra випустили кліп на оновлену версію Stafania
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 12:07:30

Магазин Автозапчастин м.Ніжин