Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кадровые ротации в Кабмине: уволены четыре заместителя министра экономики

Кабінет міністрів України звільнив чотирьох заступників міністра економіки, які працювали при вже колишньому очільнику відомства Олексієві Любченку.

Відповідні розпорядження від 5 листопада оприлюднені на офіційному сайті уряду.

Так, Кабмін звільнив Володимира Гринюка з посади першого заступника міністра економіки (за власним бажанням). На посаду в Мінекономіки Гринюк був призначений 2 червня цього року. Він юрист, був членом методичної ради при Офісі генерального прокурора.

З посад заступника міністра економіки також звільнені:

Михайло Лев (був призначений у Мінекономіки 9 червня 2021 року; до цього працював першим заступником голови Державного космічного агентства України та в.о. голови цього відомства);

Крістіна Голубицька ( працювала в Мінекономіки з 2 червня цього року; перед тим вона була керівником консультативно-дорадчого органу Офіс підтримки реформ при Державній митній службі);

Світлана Глущенко ( була призначена в міністерство 9 червня цього року; юрист, раніше працювала директором департаменту в Державній податковій службі України).

Варто зазначити, що 3 листопада Верховна Рада України звільнила Олексія Любченка з посади міністра економіки і першого віце-прем’єр-міністра України. Він обіймав цю посаду з 20 травня 2021 року. Любченко сам подав заяву про відставку.

Новим міністром економіки України стала Юлія Свириденко. До того, як очолити Мінекономіки, вона працювала заступницею керівника Офісу президента.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-08 16:59:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин