Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Качанівку збираються реставрувати за 120 мільйонів гривень

Качанівку збираються реставрувати за 120 мільйонів гривень

Загальна вартість робіт з відновлення Національного історико-культурний заповідника «Качанівка» становить більше 120 мільйонів гривень. За ці гроші необхідно реставрувати та  привести до належного стану  сам Палац  і його об'єкти: альтанку Глінки, Георгіївську церкву, Водогінну вежу, а також  провести  благоустрій території.

Як повідомила голова Чернігівської ОДА Анни Коваленко під час виїзного засідання Кабінету Міністрів, що відбулося у Чернігові, проєкт включено до конкурсного відбору в рамках програми «Велика реставрація»  і вже найближчими днями будуть оприлюднені результати.

«Сподіваємось, що завдяки  цій  програмі в регіоні з'являться оновлені «туристичні магніти», одним з яких є Національний історико-культурний заповідник «Качанівка»», – зазначила Анна Коваленко.

Довідково.

«Качанівка» – єдина садиба в Україні, яка зберегла цілісність планувального рішення ансамблю, свою стильову єдність. Качанівський парк – пам'ятка садово-паркового мистецтва  кінця ХVІІІ – початку ХХ століть  площею майже 589 га. Щороку  подивитися на цю перлину архітектури приїжджає понад 30 тисяч туристів,  як з регіонів України, так і з-за кордону.

Джерело — пресслужба Чернігівської ОДА.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.05.2021