Україна і світ

Кабмін змінив Держбюджет заради зарплат шахтарям, зобов’язав держпідприємства до аудиту і визначив постачання газу на Донбас

Було виділено 1 млрд гривень на виплату заробітної плати шахтарям
12 жовтня на своєму засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив низку рішень, які стосуються зарплат шахтарям, аудиту держпідприємств, а також поставок газу на Донбас. Про це повідомляє пресс-служба КМУ.

Зокрема, шляхом внесення змін у Державний бюджет на 2019 рік було виділено 1 млрд гривень на виплату заробітної плати шахтарям.

Крім того, уряд доручив НАК “Нафтогаз України”, “Українська залізниця”, “Укрпошта” та іншим ключовим центральним органам виконавчої влади провести аналіз і аудит своїх балансів, балансів своїх дочірніх підприємств та заснованих ними суб’єктів господарювання. Ці підприємства мають визначитися щодо доцільності утримання надлишкового майна з урахуванням стратегічних планів розвитку. Все надлишкове або непрофільне майно повинне бути продано або здане в оренду за ринковою ціною через “Прозоро.Продажу”.

Також Кабмін схвалив рішення щодо невідкладних заходів, спрямованих на забезпечення поставок природного газу для теплокомуненерго в Донецькій і Луганській областях (підконтрольна територія) для сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на закритому засіданні, за пропозицією міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької, звільнив державного секретаря Моз Артема Янчука і замість нього призначив Інну Солодкую.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close