Україна і світ

Кабмін затвердив фінплан “Укргідроенерго” на 2020 рік з прибутком 5,6 млрд грн

Чистий прибуток компанії складе 5,6 млрд грн

Джерело: 112.ua

Кабмін затвердив фінплан "Укргідроенерго" на 2020 рік з прибутком 5,6 млрд грн

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план держкомпанії “Укргідроенерго” на 2020 рік. Згідно з планом, очікується чистий прибуток у розмірі 5,6 млрд грн. Відповідний фінплан затвердили на засіданні Кабміну. 

Повідомляється, що чистий дохід від реалізації продукції “Укргідроенерго” складе 13,7 млрд грн, при цьому собівартість реалізованої продукції складе 5,8 млрд грн. Валовий прибуток компанії за 2020 рік очікується на рівні 7,1 млрд грн. 

Варто зазначити, що на підприємстві планують провести реконструкцію гідроелектростанції, а також закінчити будівництво першої і почати будівництво другої та третьої черги Дністровської ГАЕС. Очікується, що це буде коштувати близько 6 млрд грн. 

Раніше повідомлялося, “Укргідроенерго” збільшить свій прибуток на 800 млн грн завдяки запуску нового ринку. Чистий прибуток державного підприємства (ДП) “Укргідроенерго” виросте на 0,8 млрд гривень – до 2,6 млрд гривень, дохід від реалізації збільшиться на 1,6 млрд гривень – до 7,6 млрд гривень.

Генеральний директор “Укргідроенерго” Ігор Сирота, відповідальний за ремонт мосту через греблю Дніпровської ГЕС, заявив, що 15 жовтня напише заяву про звільнення, якщо ремонтні роботи не будуть завершені до того часу.

ДП “Укргідроенерго” – найбільша гідрогенерувальна компанія в Україні, до складу якої входять 10 станцій. Станом на початок року сумарна встановлена потужність гідроагрегатів компанії складала 5 758 МВт.

Джерело: www.112.ua