Україна і світ

Кабмін ухвалить рішення про виділення коштів з резервного фонду для ліквідації наслідків паводку на Закарпатті, – Зубко

Всім відповідальним службам щодо подолання наслідків паводків в Івано-Франківській та Закарпатській областях були дані окремі доручення

Джерело: 112.ua

Кабмін ухвалить рішення про виділення коштів з резервного фонду для ліквідації наслідків паводку на Закарпатті, - Зубко

Кабінет Міністрів має намір невідкладно прийняти рішення про виділення коштів з резервного фонду для ліквідації наслідків паводку на Закарпатті. Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко, передає прес-служба уряду.

“З Івано-Франківської області вже надійшов лист. Це запит про підтримку регіонального рівня в умовах надзвичайної ситуації. Тому що в Івано-Франківській та Закарпатській областях рівень паводків визначено, як регіональний. Уряд невідкладно розгляне звернення і прийме рішення по областях”, – зазначив він.

При цьому на своїй сторінці в Facebook Зубко написав, що за підсумками засідання голів Івано-Франківської та Закарпатської областей доручено надати допомогу населенню, зокрема літнім людям та людям з інвалідністю, соціально вразливим громадянам; провести аварійно-рятувальні та відновлювальні роботи житлових будинків, транспортної мережі, мостів, систем енерго-, газо – та водопостачання тощо; вжити заходів щодо недопущення відключення об’єктів життєзабезпечення населення, провести роботи по дезінфекції; терміново завершити роботу з визначення розміру збитків, завданих стихійним лихом.

Головам Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Рівненської, Волинської, Львівської та Хмельницької облдержадміністрацій доручено посилити контроль за паводкової ситуації на річках; забезпечити координацію дій на місцях з ліквідації наслідків паводку та поінформувати населення через ЗМІ.

Госпродспоживслужбі належить забезпечити недопущення спалахів інфекційних захворювань у населених пунктах, постраждалих від стихії.

Госводагентству необхідно не допустити подальшого руйнування дамб та інших гідротехнічних споруд; вести цілодобове спостереження за паводкової обстановки на річках басейнів Дністра, Прута і Тиси.

Укравтодору – провести відновлювальні роботи зруйнованих і пошкоджених автомобільних мостів і доріг. МОЗ – забезпечити постраждале населення необхідною медичною допомогою та медикаментами.

Мінфіну спільно з Івано-Франківської та Закарпатської ОДА проаналізувати ситуацію по наповненню коштами резервних фондів органів місцевого самоврядування.

Новини за темою: Зеленський зобов’язав Кабмін забезпечити фінансування заходів щодо ліквідації негоди на заході України

Нагадаємо, раніше в ДержНС повідомили, що в західних регіонах України очікується продовження підвищення рівнів води в річках, існує загроза підтоплення прирічкових населених пунктів у Львівській, Волинській та Рівненських областях.

В Івано-Франківській області залишаються підтопленими 27 домогосподарств, у Закарпатській області – 153, нових підтоплень там немає, рівень води поступово спадає.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua