Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кабмін призначив тимчасового керівника Державної податкової служби

Виконувати обовязки очільника Державної податкової служби тимчасово буде Михайло Тітарчук. Рішення про його призачення ухвалив Кабінет міністрів.

З січня 2020 року Михайло Тітарчук працював заступником голови Податкової служби. У квітні минулог року він вже тимчасово очолював ДПС.

Михайло Тітарчук закінчив юридичний факультет Національного університету державної податкової служби за спеціальністю правознавство, кваліфікація – юрист.

З 2004 по 2007 року працював на державному підприємстві Міністерства оборони Українська авіаційна транспортна компанія на різних посадах.

З вересня 2015 року по травень 2016 року Михало Тітарчук був головою Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Одеської області.

У 2016 році працював в уряді заступником міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка. Потім перейшов до Міністерства економічного розвитку, де обіймав посаду заступника міністра, на якій пропрацював до вересня 2019 року.

На початку листопада Кабінет міністрів скасував рішення про перемогу Євгена Олейнікова у конкурсі на посаду очільника Державної податкової служби України.

Тоді стало відомо про обшуки Національного антикорупційного бюро та Служби безпеки України у помешканні Олейнікова.

Українські ЗМІ повідомляли, що вони можуть бути пов’язаними з так званими скрутками та ухиленням від сплати податків. Сам Олейніков зазначив, що НАБУ підозрює його у причетності щодо прикриття незаконної діяльності певної групи підприємств.

Фото: Державна податкова служба

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-26 12:36:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин