Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кабмін підготує програму підтримки бізнесу, який дотримується карантину

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів підготувати програму підтримки бізнесу, який дотримується карантинних обмежень в Україні. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням глави держави.

Урядова програма підтримки стосуватиметься малого та середнього бізнесу, зокрема в червоних зонах карантину.

Йдеться про тих представників бізнесу, які виконують усі карантинні обмеження, запроваджені в Україні через пандемію коронавірусу.

У своїй програмі Кабмін повинен передбачити для підприємців: пільги на кредитування, оплату комунальних послуг та оренду приміщень.

Напередодні прем’єр Денис Шмигаль поінформував журналістів, що уряд зараз спілкується з підприємцями щодо того, яку підтримку їм може надати держава в умовах пандемії Covid-19.

Очільник уряду зазначав, що представників бізнесу найбільше турбує: доступність кредитів, зменшення орендної плати за приміщення та комунальні тарифи.

Варто зазначити, що зараз у разі переходу певного регіону до червоної зони заклади та підприємства можуть не зачинятися за умови вакцинації 100% працівників. Кабмін не планує запроваджувати в Україні повний локдаун, оскільки це негативно вплине на бізнес.

Під час сьогоднішньої наради за участю президента обговорювалася і ситуація з коронавірусом. Зокрема стало відомо, що в Херсонській області покращується ситуація з Covid-19: знижуються показники інфікування та госпіталізацій. Це була перша область України, яка перейшла до червоної зони карантину.

Під час наради Володимир Зеленський дав доручення міністру охорони здоров’я Віктору Ляшко на щоденних брифінгах щодо пандемії акцентувати увагу на ситуації з ліжко-місцями та киснем у лікарнях, а також виплаті надбавок медпрацівникам у розмірі 300%.

Станом на сьогодні до червоної зони карантину входять: Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська області та Київ.

Водночас, за словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, в Україні ще три області можуть увійти до червоної зони епідемічної небезпеки: Волинська, Харківська та Тернопільська.

А головний санітарний лікар Ігор Кузін поінформував, що в Міністерстві охорони здоров’я очікують спаду захворюваності на коронавірус ближче до кінця листопада.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-03 17:14:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин