Україна і світ

Кабмін передав Міністерству ветеранів повноваження з реєстру та видачі посвідчень воїнам АТО

Також до Мінветеранів перейшли повноваження щодо створення комісії, яка надає статус учасника бойових дій громадянам, які були задіяні в АТО

Джерело: 112.ua

Кабмін передав Міністерству ветеранів повноваження з реєстру та видачі посвідчень воїнам АТО

Повноваження по веденню Єдиного реєстру учасників антитерористичної операції перейшли від Міністерства соціальної політики та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО до Міністерства з питань ветеранів. Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні в середу, передає кореспондент “РБК”.

Новини за темою: Разумков про комітет ветеранів і справу Гримчака: Може, і не потрібно створювати держоргани, де керівництво потім попадається на хабарах

Зокрема, йдеться про замовлення посвідчень учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни та осіб, на яких поширюється дія закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту”.

Новини за темою: У “Слузі народу” прокоментували ліквідацію комітету Ради у справах ветеранів

Також до Мінветеранів перейшли повноваження зі створення і організації роботи міжвідомчої комісії, яка розглядає матеріали про визнання учасниками бойових дій і виплатах одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера та деяких інших категорій осіб згідно з законом про статус ветеранів. Міністерство зобов’язане здійснювати такі виплати.

Нагадаємо, в лютому Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект №9508, яким передбачено створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua