Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Кабмін готується подати на розгляд Ради держбюджет на 2022 рік


Кабмін готується подати на розгляд Ради держбюджет на 2022 рік

Уряд готується вчасно подати бюджет на 2022 рік до Верховної Ради. На засіданні Кабінету міністрів прем’єр Денис Шмигаль розповів, щоу кошторисі збільшать видатки на освіту, медицину, соціальні програми, армію та економічне зростання.

За його словами, передумови для цього є. Адже вперше за багато місяців наростили виробництво сільгоспвиробники, металурги та машино-будівельна галузь, а великі українські підприємства заробили на 76% більше, ніж торік.

Також звести кінці з кінцями державі допоможуть гроші Міжнародного валютного фонду. Денис Шмигаль дав зрозуміти, що напередодні Дня Незалежності Україна отримала від фонду $2,7 млрд спеціальної допомоги. Кошти спрямують на підтримку макро-економічної стабільності та на соціальні виплати.

Напередодні міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що Україна надасть МВФ на погодження бюджет на 2022 рік до розгляду його парламентом у першому читанні.

Нині тривають зустрічі з головними розпорядниками. Спрощує роботу міністерству й схвалена 15 липня Верховною Радою Бюджетна декларація на 2022-2024 роки.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-26 18:48:30