Місто і регіон

«Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК» запрошує!

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Якщо хочете весело провести час, завітайте до Ніжина на фестиваль «Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК» 
Свято Огірка у НІЖИНІ проводиться щороку, в вересні. 
Цього року – 14 вересня, у суботу, на території Шевченківського парку ( м. Ніжин, Чернігівської області, маршрутки від залізничного вокзалу – 39,7,15,16 , зупинка – Парк).
Особлива колоритність фестивалю у всьому: креативних учасниках, оригінальних виступах творчих колективів, ексклюзивних огіркових смаколиках та стравах , позитивних емоціях, неймовірному святковому настрою й ніжинській гостинності. 
Програмою передбачено концертний маринад, присмачений музичними та танцювальними спеціями з відтінками гумору , фантазії й креативу.
А ще Ви зможете придбати унікальні сувеніри, зроблені ніжинськими майстрами, поповнити свою кулінарну книгу авторськими рецептами страв з огірків, прикрасити сторінки соцмереж класними фото з ніжинського фестивалю! 
Тож завітайте на фестиваль «Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК» та відчути дивовижну атмосферу свята!
Ніжинці знають і зберегають секрети солінь, передаючи їх із покоління в покоління. Цьогоріч народним голосуванням визначатимуться переможці з дизайну посуду (банки, діжки,тощо) для зберігання огірків(працюватиме окремий майданчик). Найкращі отримають грошову винагороду. А для тих, хто присмачить усе це національним колоритом, українським гумором, додасть фантазії та самобутності, готуються подарунки від ніжинського майстра-бондаря І. Ф.Щербака та організаторів свята. 
Тож чекаємо вас на святі «Його величність НІЖИНСЬКИЙ ОГІРОК»
Славимо разом історичну візитівку НІЖИНА!
Заявки на участь у фестивалі подаються до оргкомітету за тел. 23551, 53931,0963771108 (Бассак Тетяна Федорівна), 0677558067(Купрій Антоніна Вікторівна)