Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Його пісні актуальні досі: сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки


Його пісні актуальні досі: сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 53 роки

Сьогодні, 17 серпня, українському співаку, лідеру гурту Скрябін, композитору та поету Андрію Кузьменко (Кузьма Скрябін) виповнилося б 53 роки. У нього завжди були ідеї, плани, зйомки, а часу – бракувало.

Андрій Кузьменко загинув понад шість років тому – 2 лютого 2015 року в автомобільній аварії. Сьогодні його портрети висять на стінах найбільших міст, а пісні не сходять із плейлистів радіостанцій.

Скрябіна називають легендою українського року. Він сам писав тексти пісень, які популярні донині. Був щирим, іронічним, не боявся бути смішним. Був не тільки музикантом, а й продюсером, телеведучим і письменником.

Після себе Кузьма залишив 20 альбомів і півтисячі пісень. У них прагнув змінити свою країну, а не жити в руїнах, критикував продажність українських політиків, висміював хамство та вчив простим речам – не забути подзвонити друзям, навідати маму, берегти коханих.

Життєві поради співака розібрали на цитати, які й досі актуальні.

На початку серпня мати Кузьми Скрябіна заявила, що пісні її сина хочуть вкрасти. Жінка записала відеозвернення, в якому звинуватила компанію Moon Records і її власника Андрія Пасічника в привласненні прав на пісні Кузьми. Крім того, вона звернулася за допомогою до президента України Володимира Зеленського.

Фото: Андрій Кузьменко

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-17 11:08:53